21 жовтня: На Київщині 728 нових випадків коронавірусу і 24 смерті від хвороби

На Київщині захворювання на коронавірус минулої доби виявили у 728 людей, в тому числі 72 дитини. Такими є дані Київського обласного центру контролю та профілактики хвороб за минулу добу, 20 жовтня.

У Бориспільському районі нових хворих коронавірусом  91, у т.ч. шестеро дітей.

На Переяславщині статистика наступна:

Переяславська ОТГ – 20 хворих (м. Переяслав), Циблівська ОТГ – 5 (с. Циблі – 1, с. Хоцьки – 4)

За минулу добу 103 хворих були госпіталізовані, 625 особи перебувають вдома на амбулаторному лікуванні.

За добу 20 жовтня одужали 449 осіб, у тому числі 33 дітей. Як бачимо – значно менше, ніж захворіло.

Минулої доби на Київщині померли двадцять чотири людини з підтвердженим COVID-19. Серед них 12 чоловіків і стільки ж жінок.

Померли чоловіки віком від 57 до 81 року в смт. Гребінки Білоцерківського району, м. Переяслав Бориспільського району, м. Бровари, с. Новий Корогод Бородянської ОТГ та с. Петропавлівська Борщагівка Борщагівської ОТГ Бучанського району, м. Васильків, с. Мирівка та с. Луб’янка Обухівського району, м. Боярка, с. Велика Солтанівка, с. Волиця та с. Грузьке Фастівського району.

Померло жінки віком від 57 до 73 років, м. Біла Церква (2), м. Тетіїв Білоцерківського району, м. Бровари (3), смт. Калинівка Броварського району, с. Петропавлівська Борщагівка Борщагівської ОТГ та с. Пилиповичі Бородянської ОТГ Бучанського району, м. Славутич Вишгородського району, м. Боярка, с. Плесецьке Фастівського району).

Більше новин читайте на сайті “Діловий Переяслав”

Відвідайте новий сайт БЕЗКОШТОВНИХ ОГОЛОШЕНЬ “Діловий Переяслав”.  Підписатися на наш сайт можна у Telegram