НЕГЛАСНИЙ ВИКОНКОМ

був проведений у понеділок, 13 липня, у сесійній залі міської ради. Чому негласний? Бо чутки про його проведення блукали околицями міської ради ще до проведення позачергової сесії, яка відбулася 9 серпня. Проте офіційного підтвердження все не було. І ось, нарешті, сталося. При підготовці та проведенні цього напівтаємного заходу, на думку автора, були порушені головні принципи місцевого самоврядування: народовладдя, законності, гласності, колегіальності, підзвітності та відповідальності перед територіальними громадами їх органів та посадових осіб (ст. 4 ЗУ «Про місцеве самоврядування в Україні»).

Перш за все слід відзначити, що ще за три години до засідання ніяка інформація про позачерговий виконком (позачервик) на сайті міської ради оприлюднена не була. Членів виконкому повідомили про його проведення ще пізніше. Акредитованих у міській раді працівників «Ділового Переяслава» чиновники взагалі не запросили, чим порушили Порядок акредитації журналістів та технічних працівників засобів масової інформації при Переяслав-Хмельницькій міській раді. Складається враження, що метою організаторів було прибуття на засідання тих членів переяславського уряду, які забезпечать потрібну кількість голосів, і створення перепон для незгодних виконкомівців та жителів міста. Мало того, в розпорядженні міського голови та в повідомленні про виконком узагалі не були вказані питання, які розглядатимуться на засіданні.

НЕГЛАСНИЙ ВИКОНКОМ

НЕГЛАСНИЙ ВИКОНКОМ

Про те, чому ж власне все це відбувалося і з якої причини місцевою  владою був продуманий та втілений у життя такий “план Барбаросса”, читайте у свіжому номері газети….

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *