Запрацювали нові правила і 40% перевізників не вийшли на маршрути

У четвер, 21-го жовтня, в Україні почали діяти нові правила міжрегіональних перевезень. Через це велика кількість перевізників відмовилася обслуговувати пасажирів. Про це повідомив представник компанії-оператора Центрального автовокзалу Максим Скляренко під час брифінгу

У Києві центральний автовокзал (Деміївка) втратив 40% рейсів через нові карантинні правила транспортних перевезень. Перевізники просто відмовилися виходити на маршрути.

На офіційному автовокзалі залишилися переважно міжнародні перевізники.

Так, перевізники ще напередодні ввечері 20 жовтня попередили, що не збираються виставляти автобуси на рейси. При цьому вони збирають пасажирів неподалік, на нелегальній стоянці за територією вокзалу.

Як розповів Скляренко, на офіційному автовокзалі  залишилися переважно міжнародні перевізники.

“Люди не поїхали в Харків, Миколаїв, Херсон і ще в кілька рейсів. Вони просто відмовилися виїжджати”,- заявив Скляренко.

Відзначається, що на Центральному автовокзалі працює рейдова група Нацполіціі і Госпродпотребслужби, які перевіряють наявність сертифікатів вакцинації або негативних тестів на COVID у водіїв і пасажирів. Поки що порушень зафіксовано не було.

У той же час, “нелегалів” перевірятиме поліція на дорогах між областями.

Варто нагадати, що за перевезення пасажирів без тестів або сертифікатів вакцинації перевізникам загрожує штраф від 17 до 34 тисяч

Більше новин читайте на сайті “Діловий Переяслав”

Відвідайте новий сайт БЕЗКОШТОВНИХ ОГОЛОШЕНЬ “Діловий Переяслав”.  Підписатися на наш сайт можна у Telegram