Біля російського посольства у Британії поставили коробку для повернення медалей

Біля російського посольства у Британії поставили коробку для повернення медалей
Британська букмекерська контора Paddy Power встановила біля посольства Росії у Великій Британії коробку для повернення медалей. Вони закликали таким чином російських спортсменів повернути нагороди, виграні нечесним шляхом. Про це букмекери Paddy Power повідомили у своєму Twitter.

“Ми поставили медальну коробку біля російського посольства для спортсменів, що добули нагороди незаконним шляхом”, – cказано у повідомленні.

У написі на коробці (“Putin your medals”) обігрується прізвище президента Росії Володимира Путіна. “Put in” можна перевести з англійського як “покладете в”, а усю фразу – “Покладете всередину свої медалі”.

  • Нагадаємо, що у Міжнародному олімпійському комітеті прийняли рішення відкласти до найближчих вихідних рішення щодо допуску збірної Росії до літньої Олімпіади в Ріо-де-Жанейро.
  • 18 липня у своїй доповіді Всесвітнє антидопінгове агентство (ВАДА) визнало достовірною інформацію про те, що на Олімпіаді в Сочі російські чиновники з відома міністра спорту підміняли проби спортсменів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *