Офіс генпрокурора: є тенденція затягування розгляду судами матеріалів за звинуваченнями в “справах Майдану”

В Офісі генпрокурора відзначають тенденцію затягування розгляду судам матеріалів за звинуваченнями в “справах Майдану” і підкреслюють важливість винесення рішень про заочний арешт фігурантів. Про це сказав керівник департаменту з розслідування “справ Майдану” Офісу генпрокурора Олексій Донський на пресконференції 20 листопада, цитує “Інтерфакс-Україна

 “На цей час вступили в законну силу вироки щодо 21 особи (за звинуваченням у злочинах, скоєних стосовно учасників Революції Гідності) … Ми теж вважаємо, що за 7 років 21 вирок – це дуже мало… Тобто питання затягування судового розгляду є дуже болючим”.

 За словами Донського, з початку поточного року по “справах Майдану” постраждалими визнано понад 2 тисячі осіб, 37 осіб було притягнуто до кримінальної відповідальності з яких 26 правоохоронців, троє суддів і 8 цивільних.

Відносно 27 підозрюваних було обрано запобіжний захід – утримання під вартою заочно.

Прокурор підкреслив, що рішення про заочне утримання під вартою дає підстави для міжнародного розшуку обвинуваченого. Йдеться, зокрема,  про такі рішення стосовно експрезидента Віктора Януковича, колишніх глав Міноборони і СБУ, правоохоронців різних рівнів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *