БІЛЬШІСТЬ ДЕПУТАТІВ ПРОТИ ТЕС

На другому пленарному засіданні чергової 75-ї сесії міської ради головував очільник Переяслава Тарас Костін. Він буцімто мав летіти до Китаю, проте перед відльотом вирішив швидко закінчити 75-ту сесію. Краще б він збирався до Піднебесної, бо і засідання як слід не провів, і нерви собі попсував, і депутатів марно відірвав від їхніх повсякденних клопотів.
«Завдяки» невмінню мера працювати з депутатами, ефективно організувати роботу підпорядкованих йому підрозділів та компетентно пояснювати суть запропонованих проєктів рішень, були розглянуті лише 17 земельних питань, серед яких більшість технічних. Серед інших (не технічних, а надзвичайно важливих) розглядалося питання про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості та передачу її в оренду ТОВ «Енерго­про­мислова група «Югенергопромтранс».

Із цього приводу виступив депутат, журналіст нашого видання Олександр Матвієнко, який нагадав про численні порушення при будівництві ТЕС, про рішення ради проти цього скандального будівництва. Депутат звернув увагу присутніх на те, що земельні ділянки під ТЕС використовуються не за призначенням, адже згідно з кодом класифікації видів цільового призначення земель вона має використовуватися для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій, тоді як за документами вони використовуються для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості. І, відповідно, «інвестор» менше платить місту за оренду.

БІЛЬШІСТЬ ДЕПУТАТІВ ПРОТИ ТЕС

Читайте у свіжому випуску газети про те, що ще стало відомо на цій сесії та хто саме з депутатів, не зважаючи ні на що, все ж проголосував за надання в оренду землі бізнесменам, які всупереч думці громади та не без допомоги чиновників з порушенням законодавства збудували в середмісті Переяслава ТЕС на біомасі й виробляють електрику з дрів, продаючи її за “зеленим” тарифом.