Назва вишу офіційно змінена: відтепер Університет Григорія Сковороди в Переяславі

Наш місцевий  університет офіційно перейменували. Тепер він називається Університет Григорія Сковороди в Переяславі. Попередню назву – Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди – змінили перш за все тому, що місту   повернули його історичну назву.

Як ми повідомляли раніше, 11 лютого ц.р. вчена рада навчального закладу внесла пропозицію про його перейменування. А 25 лютого трудовий колектив її підтримав. І ось тепер наказом МОН від 16 квітня наш університет отримав нову назву.

«Адміністрація обирала назву для сковородинівського університету, яка була б водночас простою і відповідала усталеній європейській традиції іменування закладів вищої освіти. Назва «Університет Григорія Сковороди в Переяславі», безумовно, відповідає усім цим вимогам. Сьогодні ми беремо курс на оновлення символіки університету, його брендової продукції та здійснення передбачених законодавством дій, повʼязаних з перейменуванням закладу вищої освіти. Будьмо гідні нашої нової назви, гордо несімо її у світ!», – йдеться на офіційному сайті університету.