Безсмертний пропонує здійснити перезаснування держави

Необхідно змінювати модель держави, враховуючи загрози конфліктів різного рівня

Про це колишній представник України в політичній підгрупі Тристоронньої групи з врегулювання ситуації на Донбасі Роман Безсмертний заявив під час круглого столу, передає Еспресо.TV

“Питання зовнішньої політики має носити характер формування певного блоку. Маючи за мету вступ до НАТО, першою задачею цього блоку має бути стримування через силу просування агресивних дій РФ в Європу. Йдеться не тільки про озброєння, а й інформаційну атаку та диверсійно-розвідувальні групи. Україна з цим вже зіштовхнулась”, – зазначив дипломат.

За його словами, Україні необхідні ініціативи, які б стосувались формування системи безпеки країн міжмор’я (концепція партнерського блоку держав від Балтійського до Чорного й Адріатичного морів): це, на думку Безсмертного, дозволить Україні підняти питання статуту ООН щодо формування воєнно-штабної системи управління і національних одиниць армії для формування військ ООН.

 “Всередині країни, окрім розробки законів, які б стосувались процесів реінтеграції Криму і Донбасу, треба здійснювати перезаснування держави. Світ від політики “апгрейд” переходить до політики протистояння. Існують загрози конфліктів різного рівня. Ми не готові до цього. Перезаснування треба робити на нову модель викликів, які виникли”, – пояснив політик.

 

Все по темі