Батьки, зверніть увагу: Держпродспоживслужба виявила свинець у дитячих іграшках

Стало відомо про інцидент у місті Рівне. Там продають дитячі іграшки, які можуть викликати анемію через вміст свинцю. Токсична бомба для дітей. Про це передавала прес-служба Головного управління Держпродспоживслужби Рівненської області.

На магазинних прилавках виявили небезпечні для здоров’я дітей іграшки. Вся справа в тому, що в них знаходиться величезна кількість свинцю, що може викликати у дітей анемію, порушення функцій нирок, а також опорно-рухового апарату.

Батьки, зверніть увагу: Держпродспоживслужба виявила свинець у дитячих іграшкахІграшки, фото: Держпродспоживслужба

Такі токсичні іграшки повинні бути заборонені в Україні, а за поширення небезпечного товару буде нести відповідальність як імпортер, так і виробник.

Заступник начальника Держпродспоживслужби в Рівненській області Оксана Немкович, порталу суспільне розповіла про те, що дитячі іграшки-неваляшки «ведмедик», а також робот на колесах були знайдені в одному з дитячих магазинів в місті Рівне. При цьому, на такі можна наштовхнутися і в інших магазинах міста.

“Якщо такі знайдуть, то заборонять реалізацію, а продукція повернеться виробнику, який – в Китаї, або імпортеру, який повинен стежити за якістю”, – сказала вона.

Вміст свинцю в одній був вище норми в 64 рази, а у другій аж в 140 разів. Іграшки могли призвести до анемії, та інших проблем зі здоров’ям.

Більше новин читайте на сайті “Діловий Переяслав”

Відвідайте новий сайт БЕЗКОШТОВНИХ ОГОЛОШЕНЬ “Діловий Переяслав”.  Підписатися на наш сайт можна у Telegram