«Азов» організував черговий «тарифний майдан» в центрі Києва

У центрі Києва утворився черговий «тарифний майдан», організаторами якого є цивільний корпус «Азов» спільно з Незалежною профспілкою гірників України та працівниками вугільної галузі.

Як передає кореспондент агентства «Інтерфакс-Україна», близько 400-500 осіб зібралися в середу вранці на вулиці Хрещатик біля Бессарабської площі. Потім вони почали свій хід по центральній вулиці столиці.

В акції беруть участь активісти громадянського корпусу «Азов», які несуть в руках прапори цієї суспільно-політичної організації. Також в колоні йдуть шахтарі, деякі з них – з помаранчевими касками на головах.

Вони розгорнули кілька банерів з закликами навести порядок в енергетичній сфері. Активісти також традиційно скандують гасла «Слава Україні! Героям слава! »,« Слава нації! Смерть ворогам!”.

«Азов», зокрема, вимагає негайно провести публічну інвентаризацію ліцензій, договір про спільну діяльність, які були укладені в сфері природних ресурсів в 2005-2016 роках, призупинити дію дозволів і ліцензій, виданих в інтересах, осіб пов’язаних з режимом колишнього президента України Віктора Януковича, і ін.

Учасники акції мають намір пройти в напрямку урядового кварталу до будівлі Кабінету міністрів. Вони йдуть по проїжджій частині, тому рух по Хрещатику частково обмежено. Хода супроводжують співробітники поліції.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *