ЗАВТРА МІНІСТР ОБОРОНИ НАЗВЕ ІМЕНА ЗРАДНИКІВ УКРАЇНИ

Я дізнався багато нового за останні 24 години. Що буває масло … без масла. Що буває сир … без сиру. Там ще про тушонку, про паштети, про галети і сардини.

Знаючи особливості ЦІЄЇ системи ми рухалися дуже-дуже акуратно, не даючи можливості нашим великим-зіркам нанести упереджувальний удар. В курсі був тільки Міністр оборони і один з його заступників. І так, незрівнянний Dmitry Marchenko. І так, незрівнянна Діана Петрени. Повідомляє News 24

Завтра за прямим розпорядженням Полторака буде проведено брифінг. На ньому буде розказано про систематичне дезінформування Міністра оборони, про масло без масла, про нові сухпайки і їх нелегкий шлях. Про те, що карають бійців за звернення на гарячу лінію МО, і що тепер буде з тими, хто бійців покарав. Як саботують експеримент щодо реформи харчування. Про те, як ХТО КОНКРЕТНО і ЯК КОНКРЕТНО, чесно жити не хоче.

Деталька …. В кінці рапорту за підписом одного із заступників Міністра оборони на ім’я Міністра оборони звучить наступне: «… вводив в оману керівництво Міністерства оборони України, що призвело до підриву обороноздатності, а такі діяння можуть розглядатися відповідно до ст.111 КК України – ДЕРЖАВНА ЗРАДА».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *