Аваков не бачить приводів залишати пост глави МВС

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков запевняє, що має намір залишатися на займаній ним посаді, поки у нього є стимули для цього і він відчуває у собі сили для ефективної роботи на зайнятій посаді.

Про це повідомляє “Інтерфакс-Україна”.

 “Хтось повинен відповідати за те, що відбувається. Як тільки я знайду аргументи для того, щоб мені не бути на цій посаді, то мене, повірте, не втримає ні воля, ні сила, ні що-небудь інше. А якщо я знаходжу для себе аргументи і мотиви робити свою справу і бути ефективним, то я буду залишатися на цьому місці “, – заявив Аваков.

Коментуючи голосування у Верховній раді, в ході якого депутати не підтримали його відставку, очільник МВС зазначив, що парламент для того і існує, щоб приймати серйозні рішення.

“І я не знаю, чому він повинен був підтримати (відставку – ред)”, – додав міністр.

Як відомо, у вівторок, 7 листопада на презентацію книжки міністра внутрішніх справ Арсена Авакова прийшли члени Кабміну, народні депутати різних фракцій, працівники АП та МВС.

Зокрема на презентацію з‘явилися екс-прем‘єр Арсеній Яценюк, секретар РНБО Олександр Турчинов, військовий прокурор Анатолій Матіос, перший заступник глави АП Віталій Ковальчук, ще один заступник голови АП Олексій Філатов та екс-глава АП Борис Ложкін.

Серед народних депутатів на презентацію прийшли майже всі члени “Народного фронту” на чолі з Максимом Бурбаком, народний депутат з фракції БПП Олександр Третяков, народний депутат з фракції Батьківщина Сергій Соболєв.

Також на заході присутні члени Кабміну – міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко, міністр інформаційної політики Юрій Стець, міністр інфраструктури Володимир Омелян, віце-прем’єр-міністр з гуманітарних питань В’ячеслав Кириленко та міністр молоді та спорту Ігор Жданов.

 

Крім того, у вівторок Верховна Рада не підтримала постанову про звільнення міністра внутрішніх справ Арсена Авакова.

Постанову 5041, яку у 2016 році вніс до парламенту нардеп від БПП Сергій Каплін, підтримали лише 31 нардеп.