7 листопада від ворожого обстрілу на Донбасі загинув боєць

Про це стало відомо із  пост 92-ї бригади у Facebook. 7 листопада від ворожого обстрілу загинув боєць інженерного відділення 92-ї окремої механізованої бригиди імені Івана Сірка 23-річний Герман Бродніков.

7 листопада від ворожого обстрілу на Донбасі загинув боєць

Бродніков разом із іншими військовими виконували завдання по забезпеченню лісом-кругляком свій підрозділ. Під час вивантаження деревини бойовики здійснили два постріли із протитанкової керованої ракети.

 

7 листопада від ворожого обстрілу загинув боєць інженерного відділення 92-ї окремої механізованої бригиди імені Івана Сірка 23-річний Герман Бродніков. 92 ОМБ ІМЕНІ ІВАНА СІРКА

Військовослужбовець загинув на місці.

 До лав бригади хлопець прийшов ще в 2016 році.
“Звичайно, на війні немає правил або, як то кажуть, усі методи дієві. Але, назвати звірячим вчинок найманців, які сьогодні, 7 листопада 2019, безжально вбили нашого побратима, а трьох хлопців поранили, це нічого не сказати. Це не люди, це – звірі в людській подобі”, – відреагували побратими убитого.
7 листопада від ворожого обстрілу на Донбасі загинув боєць
У мережі також повідомили подробиці про вбитого. Хлопець за два тижні до загибелі заручився зі своєю коханою. Йому було лише 23 роки.

Троє армійців отримали поранення різного ступеня тяжкості. Один з них перебуває у важкому стані.

Нагадаємо:

  • За повідомлення штабу ООС, впродовж поточної доби збройні формування Російської Федерації та її найманці 15 разів порушили режим припинення вогню на Донбасі: один військовий загинув, ще четверо отримали поранення.