21 травня: на Переяславщині все стабільно

Як повідомив заступник директора КП «Переяславська ЦРЛ» Микола Володимирович Тарасюк, на 8 годину ранку 21 травня в лікарні перебуває 48 хворих із різними діагнозами, з них 14 – в інфекційному відділенні.
 Із тих, хто знаходиться в інфекційному, на сьогоднішній день 2 лікуються від COVID-19, а 8 мають підозри на зараження. Ще троє людей сьогодні виписуються додому, бо коронавірусна інфекція у них не підтвердилася.
Ще двоє людей будуть переводитися сьогодні до інших відділень так, як підозри на коронавірус зняті, отримано 2 негативні тести з лабораторії
Протягом минулої доби поступив із підозрою на COVID-19 один чоловік 1954 р.н. із села Мазінки
Загальна картина на Переяславщині згідно даних ЦРЛ на ранок 21 травня така: 1 хвора з Переяслава (24-річна жінка) та 42-річна жінка з Бориспільщини. Крім того, є  8 підозр на коронавірус.
При цьому є хворі на коронавірус, яких реєструє Центр первинної допомоги й лікуються вони під наглядом лікарів первинної ланки та не потребують госпіталізації, перебуваючи на самоізоляції. Інформації про те, скільки людей хворих та з підозрою на зараження коронавірусом перебувають під наглядом лікарів первинної ланки, редакція, на жаль, не має.
За минулу добу є й дуже радісні новини. Жінка з Переяслава народила дівчинку. Бажаємо, щоб зростала здоровою й щасливою на радість батькам
За даними пресслужби Київської обласної державної адміністрації, станом на ранок 21 травня лабораторно підтверджених випадків у Переяслав-Хмельницькому р-ні 7: ( с. Пристроми -1; с. Стовп’яги -1; с. Циблі -1; с. В. Каратуль-1; с. Ульянівка –2, с Дівички – 1). У місті  Переяслав​ 8 таких хворих. Деякі з цих людей були виписані з лікарні і проходять подальше лікування під наглядом медиків вдома, інші ж були під наглядом медиків первинної ланки від початку своєї хвороби  (статистика КОДА вже кілька днів залишається незмінною)
Станом на ранок четверга, 21 травня, в Україні офіційно підтверджено 19 706 випадків коронавірусної хвороби COVID-19. З них 476 фактів зараження було виявлено за минулу добу. З моменту початку епідемії в країні від хвороби вже померло 579 осіб (+15 за добу). У той же час одужали – 6 227 (+272 за добу).20 травня в Україні провели рекордну кількість ПЛР-тестувань – 9 361.
У Київській області на ранок 21 травня офіційно підтверджено 1316 випадків захворювання на коронавірус (вчора було 1261), з них у 111 дітей та 230 медичних працівників (дані за весь період). За останню добу виявлено 55 нових випадків. За час пандемії померло 29 людей. Встановлено медичне спостереження за 6078 контактними особами.
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *