ВУКГ збирає з переяславців гроші за полив у травні, коли дощі лили чи не щодня

До редакції  звернулася  жителька міста і показала свої квитанції, які отримала від КП Переяславське ВУКГ.  Родина проживає у приватному будинку без лічильника води. Щомісяця платить за послугу ВУКГ 109.00 гривень. Однак чомусь за травень місяць платіжка прийшла із сумою 220,84коп. Причому – без жодних розяснень. Отож жінка змушена була сама  зателефонувати у ВУКГ та розпитати, чому плата за воду раптом збільшилася вдвічі. Їй пояснили, що згідно з рішенням виконкому Переяславської міської ради від 24.06.2019 року було введено нарахування за воду для тих, хто проживає у приватному секторі та не має лічильника води з травня по серпень місяць.

Наскільки памятається, минулого року це нарахування становило в літні місяці 100-00 грн, а скільки зараз? Чому ВУКГ у своїй квитанції не доводить до споживача кожну суму й за що саме вона знімається? Це по-перше.

А, по-друге, як можна так гнобити свого споживача й виставляти йому рахунок за полив у травні, коли чи не щодня у Переяславі йшов дощ? По-іншому, як здирництвом, це назвати не можна.

Як вважаєте, погодні умови мають впливати на подібні рахунки? ВУКГ повинне оформляти квитанцію в такий спосіб, щоб споживач розумів, за що він платить?

Інф. “ДП”

У минулорічній квитанції було посилання на рішення виконкому

ВУКГ збирає з переяславців гроші за полив у травні, коли дощі лили чи не щодня

Цьогоріч – жодних пояснень немає

ВУКГ збирає з переяславців гроші за полив у травні, коли дощі лили чи не щодня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *