Банківську шахрайку, яка 10 років крала гроші із депозиту vip-клієнта, оголошено у міжнародний розшук

У Києві викрили керівницю банківського відділення, яка 10 років знімала гроші із депозиту vip-клієнта банку. Про це повідомляє пресслужба поліції Києва

До Оболонського управління поліції звернувся місцевий мешканець із заявою про те, що з його банківського депозиту зникли гроші. Правоохоронці зареєстрували повідомлення потерпілого та опитали співробітників банківського відділення, де ці гроші зберігалися.

Як зясувалося, киянин працює за кордоном, а у 2010 році відкрив депозитний рахунок у банку, який регулярно поповнював. За роки співпраці з фінансовою установою чоловік став vip-клієнтом, а відтак між ним та керівницею відділення склалися довірливі відносини. Жінка, на прохання чоловіка, навіть виконувала деякі банківські операції.

У подальшому керівниця настільки увійшла в довіру клієнта та касирів банку, що почала підробляти заяви від імені чоловіка на видачу готівки в касі. У результаті протягом 10 років банківська працівниця провела 36 незаконних операцій із депозитом клієнта, знявши з його рахунку більше 60 000 доларів США.

33-річна зловмисниця звільнилась із роботи і наразі переховується від органів слідства. Слідчі вже повідомили їй про підозру у скоєнні злочину та оголосили у міжнародний розшук.
Наразі триває досудове розслідування. Провадження розпочали за ч. 4 ст. 190 (Шахрайство), ч. 4 ст. 358 (Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів) Кримінального кодексу України.

Зловмисниці загрожує до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна.