ЗСУ ОТРИМАЮТЬ НОВІ ВЕРТОЛЬОТИ З НАДПОТУЖНОЮ ГАРМАТОЮ

Гелікоптери дозволяють вести бій навіть у повній тьмі. ДП “Конотопський авіаремонтний завод “АВІАКОН”, що входить до складу ДК “Укроборонпром”, готовий передати Збройним силам України одразу три новітніх ударних вертольота Мі-24ПУ1. Про це повідомляють у прес-службі “Укроборонпрому”.

За словами очільника ДК “Укроборонпром” Романа Романова, Мі-24ПУ1 повністю відповідають всім вимогам сучасної війни. Вони оснащені передовою електронікою, ефективною системою захисту та потужним озброєнням. Під час розробки Мі-24ПУ1 особливу увагу приділили підвищенню захисту ударного вертольоту. На ньому встановили надсучасний комплекс захисту від ніжинського НВК “Прогрес”.

Цей комплекс збиває с курсу ракети з тепловим наведенням, завдяки чому повітряна машина захищена від переносних зенітно-ракетних комплексів типу “Ігла” та Stinger, а також ракет “повітря-повітря” типу Р-60 та Р-73.  Читайте також: “Укроборонпром” планує масштабне будівництво заводу з виготовлення боєприпасів Для знищення противника Мі-24ПУ-1 оснащений надпотужною 30-мм автоматичною гарматою та різноманітним ракетним озброєнням, включаючи високоточні протитанкові керовані ракети.

Укроборонпром

Зазначається, що гелікоптер здатен ефективно виконувати завдання у повній тьмі чере сучасні прицільні та навігаційні комплекси. Укроборонпром Раніше “Укроборонпром” презентував перший український бойовий безпілотник та керований дистанційно міні-БТР.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *