Loading...

Золото, чемодан доларів і фашистські хрести

У миколаївського замгубернатора під час обшуку знайшли золото, чемодан доларів і фашистські хрести |
Перший заступник голови Миколаївської обласної державної адміністрації Микола Романчук затриманий в порядку статті 208 КК України і зараз етапується в ізолятор тимчасового утримання в Одесу. Під час обшуку в його будинку знайдено валізу з сотнями тисяч доларів США, золоті прикраси та фашистські хрести.
Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив головний військовий прокурор України Анатолій Матіос.
“По затриманню першого заступника голови Миколаївської ОДА. З огляду на суперечливі повідомлення окремих ЗМІ, з посиланням нібито на інформацію прес-служби СБУ, офіційно повідомляю: Перший заступник голови Миколаївської ОДА офіційно затриманий слідчим військової прокуратури згідно зі ст. 208 КПК України і зараз етапується в ізолятор тимчасово змісту міста Одеси “, – повідомив Матіос.
За словами Матіоса, в даний час продовжується проведення обшуку в домоволодінні затриманого першого заступника Миколаївської ОДА. Він опублікував кілька фото з місця обшуку.
“Публікую окремі фото з обшуку домоволодіння, де тільки що знайдено валізу, в якому знаходяться готівкові кошти на суму в кілька сотень тисяч доларів США, золоті прикраси та … фашистські хрести”, – повідомив Матіос.
Нагадаємо, шо в Миколаєві 3 червня були спіймані “на гарячому” заступник голови райдержадміністрації, помічник голови облради і перший заступник голови обласної державної адміністрації при отриманні хабара на загальну суму 90 тис. Доларів. Під час затримання зловмисників, співробітниками СБУ було застосовано вогнепальну зброю. В автомобілі затриманих було виявлено рюкзак зі стосами доларів США. Затримані стверджували, що не знають, як в машину потрапили дані гроші і що вони їм не належать.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *