Loading...

Екс-посол США: Миру на Донбасі досягне сильна українська армія

Тейлор нагадав, що сьогодні Україні надається військова підтримка з боку Заходу, зокрема, у вигляді обладнання та проведення навчань

Посилення оборонних можливостей українського війська є вірним шляхом для того, щоб стримати подальшу агресію Росії на Донбасі та створити умови для процесу переговорів щодо врегулювання конфлікту. Про це зазначив у вівторок у Вашингтоні колишній посол США в Україні, нині віце-президент Американського Інституту миру Уїльям Тейлор.

«Так, я вважаю, що це (посилення української армії – ред.) є вірний шлях, і це відбувається зараз», – зазначив він у відповідь на запитання Укрінформу.

У цьому контексті Тейлор нагадав, що сьогодні Україні надається військова підтримка з боку Заходу, зокрема, у вигляді обладнання та проведення навчань.

«Основною метою на сьогодні є стримування подальшої агресії з боку РФ», – зауважив експерт. Він позитивно оцінив те, що ЗС України розвивають свої можливості, вдосконалюють досвід і стають дуже потужною силою, здатною стримувати збройний натиск з боку РФ.

За словами Тейлора, це усвідомлюють і в Кремлі. Вони не прориваються на Маріупольському напрямі та кілька разів ще подумають, чи продовжувати наступ, маючи потужний супротив із боку українців.

Сильна армія в Україні, а також допомога Заходу та можливість введення додаткових санкцій у разі подальшої агресії Росії дають основу для продовження переговорів в рамках «Мінська» або перегляду цих домовленостей. У подальшому це дозволить звільнити Донбас від російських військ, а потім вирішити і питання Криму, зауважив американський дипломат

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *