Loading...

Стало відомо, хто злив «чорну касу» Партії регіонів

Чорну бухгалтерію Партії регіонів розповсюдили правоохоронці. Про це президент Петро Порошенко заявив на прес-конференції. «Там є предмет розслідування для спецслужб. Мені відомо, що такі документи існують не тільки в НАБУ. Джерело походження цих документів – правоохоронні органи. Розчарований тим, що замість того щоб розслідувати ці документи два роки ми використовуємо чемодани з компроматом. Ті, хто використовує це, мають бути притягнуті до відповідальності», – заявив глава держави.

Порошенко заявив, що як кадровий співробітник СБУ Віктор Трепак мав порушити кримінальну справу. «Якщо вони в нього були два роки і він не порушував, я буду дуже розчарований. Якщо йому хтось підкинув і він побіг в НАБУ, це його право. Але він себе повів як політик, а не як кадровий співробітник», – сказав президент.

Порошенко заявив, що не бачив подібних документів. «Я був першою особою, яка профінансувала президентські вибори і парламентську кампанію за власні кошти, які обкладені податками», – заявив він.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *