Loading...

Савченко: мені треба навчитися бути більш культурною і вихованою

Українська льотчиця, народний депутат України Надія Савченко розповіла, чому не хотіла отримувати квіти від Юлії Тимошенко в день свого приїзду в Україну. Про це вона говорила в ефірі “Шустер Live”.

“Я забула, що таке тактильні відчуття. До мене торкалися, тільки коли мене обшукували. А це далеко не приємні відчуття для того, щоб потім відчувати, як до тебе торкається людина, коли тебе аж тіпає. Зі мною практично мало хто розмовляв. Голосові зв’язки і мова – це два м’язи, які у мене відпочивали, тому я не брала квіти ні від кого. Може, це ображало людей. Мені говорили, що ти повинна брати. Я вважаю, що це зайве. Не подобається мені такий пафос” , – сказала Савченко.

Нардеп додала, що не пам’ятає момент, коли Юлія Тимошенко давала їй букет, оскільки була схвильована. За словами Савченко, Тимошенко з розумінням поставилася до такої реакції.

Народний депутат Надія Савченко вважає, що їй не вистачає стриманості. Про це вона розповіла в ефірі “Шустер Live”, коментуючи свою заяву в кулуарах Ради, коли вона використовувала нецензурне слово.
“Для початку мені треба навчитися бути більш культурною і вихованою, я, напевно, ще трохи дика. Дійсно, армія, війна, Майдан – мене сестра постійно солдафоном називає”, – заявила Савченко.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *