«Знову байдужість»: як на Прикарпатті зустрічали тіло загиблого на сході Героя

На Івано-Франківщину привезли тіло загиблого на сході України Героя, який загинув у зоні бойових дій.

Про це у соцмережі повідомила журналістка Оля Рега.

«Така тиха, сонячна субота. Аж раптом при в’їзді до Івано-Франківська з боку Галича цю тишу розриває звук поліцейської сирени. За патрульними – автомобіль з красномовним написом «200», синьо-жовтим і червоно-чорним прапорами. З чорними стрічками. У кортежі позаду – тільки одна машина. Теж з прапором, і з чорною стрічкою.

Ви думаєте, що місто зупиняється бодай на секунду? Думаєте, хтось пропускає Героя, якого везуть на останню зустріч з мамою? Чи може хтось відмовляється від наміру перейти дорогу, пропустивши сумний кортеж? Дехто так, але більшість – ні. По дорозі бачили двох хлопців, які зупинилися, віддаючи шану військовому. Решта – просто йшли у своїх справах. Не схиляючи голову, не стаючи на коліно. Просто миттєва зацікавленість у погляді: а що сталося? І знов байдужість.

А сталася війна – 5 років тому. І триває, триває, триває… Можна, звісно, сказати, що кожного дня хтось вмирає і народжується, мовляв, таке життя. Але дехто вмирає від куль снайперів чи під мінометним обстрілом, щоб у нас тут була тиха, сонячна субота. Та в нас вже давно багато хто навчився розділяти своє життя і війну – десь там», – написала вона.

Як повідомляли у Повітряному командуванні «Захід», 16 травня на сході загинув військовослужбовець Івано-Франківської бригади тактичної авіації повітряного командування «Захід», прапорщик ДЖУС Василь Богданович, 1974 року народження. Протягом двох днів з воїном прощатимуться у Будинку смутку, а 20 травня поховають на Рогатинщині.

«Знову байдужість»: як на Прикарпатті зустрічали тіло загиблого на сході Героя

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *