Loading...

ЗМІ: Латвія конфіскувала вкрадені Арбузовим гроші

Суд Латвії конфіскував вже 50 млн євро на користь країни у справі розкрадань з держбюджету України і легалізації коштів через латвійські банки..

Як повідомляє Делфі, закони країни дозволяють ще до завершення розслідування визнати капітали нелегально отриманими і конфіскувати.

Минулого літа кошти були вилучені з банків ABLV і Reģionālā investīciju banka. Більша частка була вилучена з PrivatBank. За відомостями джерел, йдеться приблизно про 49 млн доларів США – ця сума збігається з тією, чиє розкрадання інкримінується українською прокуратурою Сергію Арбузову.

Однак латвійські слідчі так і не отримали підтвердження від українських колег про те, що це саме ті гроші. Розслідування в Латвії по “українському сліду” триває. Однак ні Арбузов, ні Курченко або Іванющенко не фігурують серед підозрюваних. У кримінальному процесі Держполіції Латвії підозрюваних немає.

Генпрокурор Ерік Калнмейер, який рік тому побував в Україні і зустрічався з посадовими особами МВС України, пыдтвердив цю інформацію.

“На жаль, ми від України у відповідь не отримали інформації про те, що ці гроші були вкрадені у держави, і їх слід повернути Україні”, – зазначив він.

Нагадаємо, 15 лютого Печерський районний суд Києва задовольнив клопотання Генпрокуратури про початок процедури заочного засудження екс-глави Нацбанку Сергія Арбузова.

Раніше повідомлялося, що суд заарештував $50 млн на рахунках екс-глави НБУ Арбузова.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *