Loading...

Рішення по Укртрансгазу може бути скасовано – Гройсман

Якщо рішення про виведення закупівель Укртрансгазу з підпорядкування НАК Нафтогаз України виявиться неправильним, його скасують. Про це повідомив на 13 щорічній зустрічі Ялтинської економічної стратегії прем’єр-міністр Володимир Гройсман, передає кореспондент LIGA.net.

Так Гройсман відповів на питання експерта Атлантичної ради Андерса Аслунда, як він ставиться до такої реструктуризації компанії. За словами Аслунда, міжнародні організації та партнери України не задоволені цим кроком.

“Якщо ми побачимо, що це неправильно, прем’єр винесе відповідне рішення … Але поки у мене такого рішення немає. Я в найближчі дні розберуся в цьому питанні і поставлю в ньому точку”, – запевнив Гройсман.

“Потрібно розділити торгівлю, хрін, транспорт і видобуток, як у всьому світі. Мінекономіки – це його право – вирішило йти таким шляхом. Якщо ми будемо бачити хоч один відсоток якихось загроз, ми, звичайно, це змінимо”, – сказав Гройсман в коментарі LIGA.net.

13 вересня МЕРТ вивело з-під контролю Нафтогазу здійснення закупівель компанією. Накази підписані Степаном Кубівим.

Нафтогаз заявив, що зміни статуту порушує кредитні угоди НАКу і є потенційним дефолтом по заборгованості, гарантованої державою. Також, на думку холдингу, такі дії ставлять під загрозу укладення Нафтогазом кредитної угоди зі Світовим банком на суму $ 500 млн і суперечать принципам корпоративного управління OECD.

Прем’єр пообіцяв розібратися з питанням виведення закупівель Укртрансгазу з ведення Нафтогазу і скасувати його, якщо воно виявиться невірним

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *