Обшук у Клюєва – спроба моделювання іміджу для глави ГПУ – нардеп

Обыск у Клюева - попытка моделирования имиджа для главы ГПУ – нардеп

Парламентарій від «Блоку Петра Порошенка» Сергій Лещенко заявив, що в ході обшуку в будинку колишнього глави Адміністрації президента Андрія Клюєва були виявлені відсутні сторінки “амбарний книги” Партії регіонів, а також його письмові накази про насильство на Майдані. Про це передає СВІТ з посиланням на 24.tv.

Нардеп на своїй сторінці в Facebook розповів, що ці сторінки з чорної бухгалтерії лежали в передпокої в тумбочці для ключів поруч з запискою “Зніміть копії і покладіть назад”. Він додав, що правоохоронцям не вдалося знайти розписки про отримання грошей на донецький обком «Соціалістичної партії», датовані 2000-ми роками.
Крім того, на думку Сергія Лещенка, обшук у екс-глави АП є спробою Генерального прокурора Юрія Луценка зробити рімейк обшуку будинку олігарха Ріната Ахметова в 2006 році. “Насправді, Юрія Луценка та братів Клюєвих (Андрія і Сергія Клюєвих – СВІТ) пов’язують близькі стосунки, які сягають корінням ще в часи правління екс-президента Леоніда Кучми. І сьогоднішні новини я сприймаю як спробу моделювання іміджу Генпрокурора», – написав він . Парламентарій від БПП також не виключає, що Андрія Клюєва попросили не ображатися за безлад в його будинку.

Обшук у Клюєва - спроба моделювання іміджу для глави ГПУ - нардеп

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *