Loading...

Жукова справа: СБУ назвала “патріотичні” групи у соцмережах, що керувались із РФ з метою дестабілізації нашої держави

Один з перерахованих «клонів» тривалий час завдавав шкоди відомій патріотичній спільноті у Фейсбуці, маскуючись під неї

Служба безпеки України встановила шість спільнот в соціальних мережах, орієнтованих на українську аудиторію, адміністратор яких закликав до масових збройних протестів. Про це повідомив керівник апарату СБУ Олександр Ткачук, зазначають Патріоти України.

У той же час СБУ встановила особу адміністратора цих груп. Ним виявився громадянин РФ 34-річний Сергій Жук. Спецслужба встановила, що він брав участь у терористичному угрупованню “ДНР” під позивним “Москва”. Зараз він перебуває в Росії.

За даними СБУ, Жук створив фейкові акаунти в соцмережі під іменами – Микола Гайдук і Степан Мазура, росіянин керував настроями українців, створивши та адмініструвавши такі спільноти в соцмережах: “Патріоти України” “Українська Революція”, “Всі на Майдан”, “Продовження Революції Гідності”, “Майдан три”, “Ми патріоти України”.

Варто зазначити, що проекти Жука не лише створювались на пустому місці, але і маскувались під відомі спільноти по клоновому принципу. Зокрема, у Фейсбуці тролівський проект “Патріоти України” спекулювала на назві нашого порталу та відомої спільноти «Патріоти України – єднаймося» (до першої атаки кремлеботів у 2014 році – “Патріоти України”), і провокувала на неї потужні інформаційні атаки, повідомили в адміністрації ПУЄ.

“Ми фіксували використання ботів, штучне масове посилення цієї інформації. З Росії активно фінансується контентна реклама, яка пропагує ці заходи в соцмережах… Також росіянин закликав брати зброю на протести”, – продовжує пан Ткачук.

Раніше в СБУ повідомили, що ряд заходів, присвячених трагічним подіям 18-20 лютого 2014 року на Майдані Незалежності, організовуються з території Росії. Їх метою явяется дестабілізація ситуації та організації сутичок і безладів.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *