Loading...

Надзвичайні заходи в енергетиці України вступлять в дію з 17 лютого

Надзвичайні заходи в енергетиці, передбачені розпорядженням Кабінету міністрів України №103-р від 15 лютого, вступлять в дію з п’ятниці, 17 лютого.
Про це з посиланням на Інтерфакс-Україна повідомляє БізнесЦензор.
Відповідний документ офіційно оприлюднено у випуску газети “Урядовий кур’єр” в четвер.
Згідно з розпорядженням, у період дії надзвичайних заходів НЕК “Укреенерго” зобов’язана визначити допустимий рівень зниження резерву енергогенеруючих потужностей; встановити вимоги щодо складу обладнання ТЕС в розрізі енергоблоків; при необхідності і за узгодженням з Міненерговугілля – застосовувати графіки аварійних відключень (ДАТ).
У свою чергу, ДП “Енергоринок” необхідно розробити графіки навантаження енергосистеми з урахуванням вимог “Укренерго” за складом обладнання ТЕС; забезпечити нарахування платежів за електроенергію її виробникам (за діючими ціновими заявками), для яких зафіксовані графік та обсяги виробництва, за граничною ціною системи.
Крім того, НАЕК “Енергоатом” зобов’язана забезпечити часткове розвантаження окремих блоків АЕС у вихідні та святкові дні при необхідності.
Як повідомлялося з посиланням на міністра енергетики та вугільної промисловості Ігоря Насалика, розпорядження про надзвичайні заходи в енергетиці передбачає зниження мінімум на 500 МВт “гарячого” резерву енергопотужностей ГК ТЕС, який необхідний на випадок позапланової зупинки атомних енергоблоків.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *