Харківський бронетанковий завод підозрюють в махінаціях з податками

Поліція підозрює чиновників ДП ​​«Харківський бронетанковий завод» в фіктивній закупівлі зброї і запчастин на 37,5 млн гривень. Про це йдеться у визначенні Святошинського райсуду столиці.
У поліцію звернувся чоловік, який заявив, що невідомі зареєстрували на його ім’я ТОВ «Сімузар» і записали його директором. Він запевнив, що фірма була зареєстрована за підробленими документами. Компанія ніякої діяльності не здійснювала і за місцем реєстрації відсутня. Її фактичне місцезнаходження невідоме.
Поліція запідозрила, що справжні засновники «Сімузар» використовують рахунки і печатку фірми для конвертації коштів, заниження податків, створення від’ємного ПДВ та легалізації доходів.
Слідчі встановили, що в липні і вересні 2016 року ТОВ «Сімузар» продавало товари/послуги ДП «Харківський бронетанковий завод». За рахунок операцій з фірмою державний завод в минулому році сформував податковий кредит.
ТОВ «Сімузар» зареєстроване на початку 2015 року в Вишневому Київської області на жителя Донецька Всеволода Толстяка, В’ячеслава Хамлова з Києва і Дем’яна Ясинецького з Харкова.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *