Loading...

До суду не доходять 68% антикорупційних справ, – Холодницький

Деякі справи направляються свідомо в ті суди, де не вистачає суддів для формування колегії

До суду не доходять 68% антикорупційних справ. Про це заявив керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький під час брифінгу в четвер, 16 лютого.

“Ми бачимо, що ті справи, які потрапляють до суду, не можуть дійти до свого логічного кінця 68% справ не можуть дійти навіть до попереднього слухання Справа Пасішника .. (Колишнього виконавчого директора НАК” Нафтогаз України “Андрія Пасішника, – ред.) – 10 місяців, інші справи, де з різних, зачасту смішним причин, не можуть навіть попрямувати на розгляд “, – сказав Холодницький. При цьому він заявив, що деякі справи направляються свідомо в ті суди, де не вистачає суддів для формування колегії. Так як антикорупційні справи повинна розглядати колегія з трьох суддів.

“Станом на 2017 р рік цей суд (антикорупційний, – ред.) реально потрібен. Чим швидше цей суд буде створений, тим швидше суспільство побачить результат нашої роботи.”, – відзначив він. Нагадаємо, раніше повідомлялося, що створення Антикорупційного суду дасть шанс повернути заарештовані кошти в Україну.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *