Жінка-поліцейська виховує 13 дітей

35-річна поліцейська Світлана Зіляк із Житомира виховує 13 дітей. Троє з них рідні, решта — прийомні.

Про це повідомляє 24 канал.

У минулому Світлана Зіляк – дизайнер одягу, а за освітою економіст. Коли почула про набір в поліцію, пішла не вагаючись.

“Ми затримували одного наркомана, який побив людину. Поводив себе неадекватно та агресивно. Світлана допомагала скручувати йому руки. Він намагався машину перевернути – вона і там допомагала, тримала його за ноги, бо людина була абсолютно некерована”, – каже напарник жінки, інспектор патрульної поліції Житомира Руслан Мойсеєв.

Світлана Зіляк разом із сім'єю на кухні

У дитинстві жінка втратила маму, пізніше від раку помер батько. Тому зараз пройти повз дитяче горе не може. Перших дітей Світлана всиновила у 27 років – забравши до себе малечу сестри, яка з чоловіком загинула в автокатастрофі. Троє дітей жили на вулиці. Ще двоє переїхали до жінки від старенької бабусі, яка не могла самотужки доглядати за малечею. А двох діток Світлана забрала з проблемної родини.

“Хоча я народжувала лише трьох із них, всі вони – мої діти і люблю всіх однаково”, – говорить Світлана.

Щодня вдома на Світлану чекають дев’ятеро дітей. Ще четверо вже мають власні родини та живуть окремо. Найстарша прийомна донька подарувала своїй молодій мамі онука. Доглядати за молодшими та за господарством жінці допомагають старші діти.

Нещодавно, велика родина переїхала у будинок, який їм подарувала міська влада. Обживаються і готуються до поповнення, адже найближчим часом до них приєднається ще одна дівчинка.

38-річна Алексіс Бретт із містечка Інвернесса в Шотландії, розповіла, як вона дає раду десятьом синам і як справляється по господарству. Вона єдина жінка у домі із п’ятьма кімнатами. Прокидається о 5-ій ранку приготувати сніданок чоловіку на роботу, після чого по черзі прокидаються її десятеро синів. За день вона сім разів пилососить дім і п’ять разів завантажує пральну машинку. Тричі на тиждень вона встигає сходити в спортзал.
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *