Земельні шейхи: в мережі назвали найбагатших чиновників Київської області

У список найзаможніших потрапили керівники найпрестижніших районів Київщини, всі вони є мільйонерами
Журналісти програми “Гроші” склали рейтинг чиновників в Київській області, які розпоряджаються найдорожчою землею країни – гектарами навколо столиці.
На першому місці рейтингу опинився мер Бучі Анатолій Федорук, він має шикарний особняк з власним критим басейном, садом, доглянутими газонами і навіть літнім будиночком, розташованим на площі в півгектара в 20 км від Києва. Відповідно ж до декларації чиновника, за 2015 рік він отримав 123 тис 745,28 грн зарплати. Зате його дружина заробила понад 18 млн грн.
Друге місце рейтингу закріплено за кумом Федорука – мером Ірпеня Володимиром Карплюком. Поруч з його будинком розташовані також маєтки екс-глави апарату ВР Анатолія Зайчука і екс-комуніста-втікача Ігоря Калетника. Скандально відомий Володимир Карплюк шокував всю країну, коли оприлюднив декларацію про доходи за 2014 рік, в якій вказав, що є чесним власником 67-ми квартир. І це при зарплаті трохи більше 6 тис грн в місяць (в декларації за 2015 рік він вказав 76 506 грн доходу). Його дружина задекларувала майже 70 тис заробітку в місяць. Однак в декларації за 2015 рік кількість квартир у Карплюка стрімко зменшилася і становила вже 23.
Третє місце в рейтингу “земельних шейхів” Київської області став новий глава Обухівського району Олександр Туренко, який не приховує, що є далеко не бідною людиною. Він офіційний мільйонер. У своїй декларації він вказав і 9 мільйонів доходів, і квартиру, і дачний будинок на 500 кв м. Також він не приховує, що володіє яхтою, і каже, що все куплено за гроші від бізнесу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *