Зеленський: Якщо я коли-небудь в житті порушу закон, я піду сам

Кандидат в президенти Володимир Зеленський заявив, що виходить з бізнесу студії “Квартал 95” і перестає бути партнером олігарха Ігоря Коломойського, а у разі обрання президентом, якщо його викриють в корупційних діях, піде у відставку сам.

Про це він заявив в ефірі програми “Право на владу” на телеканалі “1+1”, що належить Коломойському.

“Ігор Коломойський – ваш партнер по бізнесу. Якщо він буде викритий у використанні деяких корупційних схем при вашому президентства, ви підете у відставку?” – запитав журналіст Зеленського.

“Якщо ці схеми будуть зі мною пов’язані … Якщо я коли-небудь в житті порушу закон, я піду сам” – відповів кандидат.

 “Тобто за Коломойського ви страждати не будете?” – уточнив журналіст.

“Якщо Коломойський буде викритий … Почекайте, я виходжу з бізнесу. Я виходжу зі студії “Квартал 95″. Я не буду виходити п’ять років, як хтось з якоїсь фабрики. Тому я фактично перестаю бути партнером”, – заявив Зеленський.

Шоумен і кандидат у президенти Володимир зеленський заявив, що йде у президенти, щоб зробити країну кращою і не хоче, щоб через п’ять років його президентської каденції хтось сказав йому, що він “такий же як Порох”.

Про це він сказав в ефірі програми “Право на владу”.

Так, на питання: “Чим ви відрізняєтеся від попередників?”, Зеленський відповів, що хоче бути президентом достойної країни і не збирається тікати через 5 років.

“Я  хочу бути президентом достойної країни, людиною, яку не наздоженуть після 5 років, дай бог, нормального правління, дай бог, нормальної команди, не хочу, щоб мене на вулиці наздогнав хтось і сказав: “Ти такий же, як Порох””, – сказав він.

 При цьому на попереджувальні знаки ведучої Зеленський додав: “Вибачте, будь ласка. Це не прізвище. Просто для кожного з нас це дуже сильно наболіло”.

За його словами, він хоче привести команду професіоналів і не вказувати їм, що робити, а хоче зламати систему.

“Все це знаєте, схоже на колоду карт краплених, де королі і шістки змінюються місцями всі ці роки, а ставка дуже велика. Ставка страшна – людське життя”, – сказав кандидат у президенти.

Він наголосив, що за ці роки з країни поїхало 9 мільйонів людей це ганьба для країни.

“Вибачте експерти, всі реформи – це все нікому не потрібно. Це все для кого, якщо через 5 років поїде ще півкраїни? Тому це соціальна місія, кожен із нас має зробити все, що він може. Просто взяти, і вийти з зони комфорту, як я це зробив”, – заявив Зеленський.

“Я знаходжуся у цьому бізнесі. Але цей бізнес – велика праця нашої команди, але за те, що у мене вийшло я вдячний жителям України, громадянам України, нашій країні. Я став знаменитою і забезпеченою людиною завдяки цій країні. Тому зроблю все, що зможу, приведу розумних людей. Не справлюсь – піду”, – наголосив він.

Зеленський додав, що під час першого президентського терміну не можна думати про те, що робити на другому, а робити зміни тепер і зараз.

Кандидат у президенти Володимир Зеленський припустив, що не зміг би потиснути руку своєму опонентові Петру Порошенку, оскільки той замішаний у корупції.

На завершення передачі “Право на владу” на “1+1”, де артист представив свою команду, Зеленського запитали, чи подасть він руку президенту.

“Коли пан президент сказав, що я всім корупціонерам буду рубати руки, – я не впевнений, що у мене буде, що йому потиснути”, – відповів Зеленський.

Ведуча також провела бліц-опитування для кандидата (питання – відповідь):

 Ви підтримуєте декомнуізацію? – Звісно.

Ви готові віддати наказ про військові дії, щоб військовим шляхом звільнити Донбас? – Ні.

Ви підтримуєте ідею легалізації зброї? – Ні.

Ви готові приймати поради щодо державного управління від Коломойського? – Ні.

Чи маєте намір скасувати мовні квоти на радіо і телебаченні? – Ні, трішечки їх змінити.

Зазначимо, що Зеленський відповідав на запитання переважно російською мовою.

Студія виділила йому стільки ж часу, скільки минулого тижня мав Петро Порошенко – щоб не було проблем із законом.

При цьому ефір жодного разу не перервали на рекламу.

Для Зеленського це був його перший великий ефір як політика. Як і обіцяв, до другого туру президентських виборів він представив свою команду.

Нагадаємо:

  • 18 квітня Окружний адміністративний суд Києва задовольнив позов Ігоря Коломойського до Національного банку і Кабінету Міністрів щодо націоналізації Приватбанку.
  • Суд визнав протиправним і скасував рішення про виведення неплатоспроможного “Приватбанку” з ринку за участю держави.
  • В НБУ вважають, що екс-акціонер Приватбанку Ігор Коломойський не отримає компенсацію за націоналізацію фінансової установи, оскільки не зможе довести в суді факт заподіяння йому збитків.
  • Зеленський заявляє, що стоятиме на захисті українців у питанні Приватбанку, що “цей державний банк буде стабільним, і все буде гаразд”.
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *