ЗЕЛЕНСЬКИЙ ВПЕРШЕ ПОГОВОРИВ З ПУТІНИМ

Стверджується, що президент України став ініціатором.

11 липня президент України Володимир Зеленський провів телефонну розмову з президентом РФ Володимиром Путіним.

Про це повідомив прес-секретар російської президента Дмитро Пєсков.

За його словами, розмова відбулася за ініціативою української сторони.

“Обговорювалися питання врегулювання на південному сході України і спільної роботи по поверненню утримуваних з обох сторін осіб”, – повідомив Пєсков. “Досягнуто домовленості про продовження цієї роботи на рівні експертів”, – сказав він.

“Також обговорювалася можливість продовження контактів в нормандському форматі”, – повідомив Пєсков.

Тема звільнення полонених Росією українських військових моряків була головною в першій телефонній розмові президентів Володимира Зеленського і Володимира Путіна. Про це повідомляють в Офісі президента України.

Там підтверджують, що 11 липня Зеленський провів телефонну розмову з Путіним. “Ключовим питанням було звільнення полонених військових моряків. Також йшлося про повернення інших українських громадян, які утримуються на території РФ”, – наголошують в президентській адміністрації. Також у Зеленського додають, що “сторони обговорили продовження переговорів у Нормандському форматі”.

Раніше Путін заявив, що зустріч із керівництвом України “у будь-якому форматі” може відбутися після формування уряду.

Нагадаємо, Володимир Зеленський у спеціальному зверненні запропонував розширити “нормадский формат”, учасниками якого є Україна, Франція, Німеччина і Росія, лідерами Великої Британії і США. Місцем проведення зустрічі було запропоновано Мінськ. Цю ідею підтримали в Білорусі.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *