Зеленський та Порошенко посварилися в соцмережах, звинувативши один одного

Володимир Зеленський відреагував на роботу у карантин вихідного дня фітнес-клубу “5 елемент”, співвласником якого є Петро Порошенко. Про це він сказав під час відеозвернення

Президент України Володимир Зеленський нагадав, що за порушення карантину вихідного дня підприємців будуть штрафувати. Про це він сказав у відеозверненні, опублікованому на його сторінці у Facebook.

Зеленський звернувся до екс-президента Петра Порошенка. При цьому він не згадував його прізвища, називаючи лише його власником фітнес-клубу “5-й елемент” та опозицією.

“Ми не будемо діяти за принципом “друзям – все, а ворогам – локдаун”. Санції за порушення карантину вихідного дня будуть однакові для всіх. Це стосується і власника фітнес-клубу “5-й елемент” (Петро Порошенко – УНІАН). З одного боку ви кричите, що ситуація з розповсюдженням COVID критична, а з іншого – сприяєте цьому. Ви, мені здається… ну, треба вирішити, ви або рятівник, або комерсант такий звичайний”, – сказав президент.

Також Зеленський порадив Порошенку “не витрачати кошти на ботоферми, які мають говорити про політичні переслідування опозиції, а зберегти гроші на виплату штрафів”.

“Ви вже отримали один штраф. Продовжете роботу на вихідних – буде новий, ще один штраф. І вони, згідно із законодавством, будуть продовжуватися, допоки не навчитеся поважати закон. Треба буде 100 штрафів – буде 100. Можливо це, знаєте, така нова цікава модель – будемо у бюджет повертати все, що ви вкрали за попередні роки”, – заявив президент.

Петро Порошенко не забарився з відповіддю та відреагував на це звернення у своєму Facebook.

“Це вже агонія, Володимире Олександровичу. А про “повернути вкрадене з бюджету”, тут ви абсолютно праві. Ваш міністр Уманський якраз сьогодні розповів про ваше Велике крадівництво”, – написав Порошенко.

Нагадаємо:

  • Столичний спорткомплекс «5 елемент», співвласником якого є екс-президент України Петро Порошенко, продовжував працювати 14 листопада, попри введений урядом карантин вихідного дня.
  • В ході перевірки до закладу прибули правоохоронці. На прохання поліцейських припинити роботу адміністрація відреагувала відмовою, правоохоронців навіть не пустили до приміщення закладу.
  • У результаті складено адміністративний протокол та розпочато кримінальне провадження. Натомість в клубі стверджують, що мали законні підстави працювати, а також заявили про виконання правоохоронцями «політичного замовлення».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *