Українців визнали найсексуальнішою нацією світу

Українці посіли перше місце в рейтингу найсексуальніших націй світу в онлайн-опитуванні, проведеному туристичною компанією Big 7 Travel, участь у якому взяли близько півтора мільйона осіб.

Українців визнали найсексуальнішою нацією світу

Про це повідомляється на сайті компанії, передає кореспондент Укрінформу.

Картинки по запросу українки красиві фото

«В українців вражаюча зовнішність, тому вони з легкістю очолюють наш рейтинг 2019 року. Хто б з цим не погодився? Не дивно, що саме з цієї країни походить так багато моделей», – йдеться у презентації нашої країни.

Повідомляється, що участь в опитуванні взяли 1,5 мільйона відвідувачів сторінок компанії Big 7 Travel у соцмережах.

«Учасникам опитування не надавалося додаткових пояснень слова «сексуальний», тому кожен розумів його, як вважав за потрібне», – зауважують автори рейтингу. Щоправда, вони вказують: згідно з тлумачним словником англійської мови, «сексуальний» означає «загалом привабливий чи цікавий».

Похожее изображение

Картинки по запросу українки красиві фото

До першої десятки також увійшли Данія, Філіппіни, Бразилія, Австралія, Південна Африка, Італія, Вірменія, Британія та Канада.

Росіяни посіли 33-тє місце, німці та американці – 44-те і 45-те відповідно, а останніми в рейтингу з 50 країн виявилися ірландці.

Джерело: https://prolviv.com/blog/2019/06/29/ukraintsiv-vyznaly-naiseksualnishoiu-natsiieiu-svitu/?fbclid=IwAR05dq91wruftrMsjzZ7fX3b-5TCSbhDJIdZtCa5o8Bb2vFx9eEuifGslV0
© prolviv.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *