Loading...

Лавров знову заявив, що російських військових немає в Донбасі

Глава Міністерства закордонних справ РФ Сергій Лавров заявив, що в Донбасі на боці бойовиків не воюють російські військові. В інтерв’ю виданню Corriere della Sera Лавров назвав твердження про присутність в Україні російських військових “фантастичними”.

“Твердження щодо присутності російського важкого озброєння на південному сході України, яке потребує висновку, явно з царини фантастики”, – заявив Лавров.

“Сторони в конфлікті воюють тією зброєю, яка залишилася в Україні з моменту розпаду СРСР. Київ, крім іншого, намагається компенсувати свої втрати поставками озброєнь з країн НАТО, в тому числі летальних”, – заявив Лавров.

Раніше глава Міністерства закордонних справ Росії Сергій Лавров, підбиваючи підсумки зустрічі в нормандському форматі на рівні глав МЗС заявив, що в Донбасі ніхто не збирається створювати воєнізовану місію. “Такої необхідності не існує, ніяких воєнізованих місій ні ОБСЄ, ні будь-якої іншої структури, про що періодично говорять у Києві, не буде, ніхто про них не думає”, – заявив Лавров.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *