Зеленський: Ми не готові до діалогу з сепаратистами

Макрон і Зеленський

Президент Володимир Зеленський наголошує, що Україна не готова на переговори з сепаратистами, але готова продовжувати роботу в “мінському форматі”.

Про це він сказав на прес-конференції після зустрічі з президентом Франції Еммануелем Макроном.

Перед цим перекладач, яка перекладала слова Макрона, сказала від його імені: “Зеленський дав знаки зі свого боку, що він готовий іти на припинення вогню, готовий до діалогу з сепаратистами”.

Зеленський заперечив ці слова.

 “Тут є невелика помилка. Ми не готові до діалогу з сепаратистами, саме так я почув переклад. Ми готові діяти в мінському форматі. Ми готові в мінському форматі продовжувати відносини. Ми готові припинити вогонь”, – наголосив він.

Президент України Володимир Зеленський вважає, що у Парламентської асамблеї Ради Європи немає підстав для повернення російської делегації.

Як повідомляє “Європейська правда”, про це він заявив у Парижі на спільній прес-конференції із президентом Франції Еммануелем Макроном.

“Ми розмовляли про це з паном Макроном. Росія поки що не виконала нічого, що повинна була виконати. На мою думку, ми не можемо говорити про зняття санкцій, поки Україна не повернула повністю наш суверенітет. І санкції захищають суверенітет України. Для повернення Росії до ПАРЄ немає нічого під цим”, – сказав Зеленський.

Нагадаємо, регламентний комітет ПАРЄ схвалив резолюцію, яка може змінити правила організації щодо запровадження санкцій стосовно делегацій. Цей крок може призвести до повернення російської делегації у ПАРЄ.

 Асамблея розгляне затверджений комітетом проєкт резолюції наприкінці червня.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *