«Мажори» за кермом »: Стало відомо, хто в’їхав на «міст Кличка» на автомобілі

У Києві на пішохідно-велосипедний міст, який вже встиг прославитися декількома НП зі скляною підлогою, заїхав автомобіль, допустивши грубе адміністративне правопорушення.

Підтверджуюче відео опублікував у Facebook киянин Дмитро Макагон.

“Автомобілістам теж хочеться подивитися на краєвиди з нового моста, будьте людьми, поважайте інтереси інших! Респект таким водіям, які не заїжджають на велодоріжку”, – написав він.

Позашляховик із номерами "ВР" заїхав на скляний міст у Києві: з'явилося відео

Позашляховик із номерами "ВР" заїхав на скляний міст у Києві: з'явилося відео

Так, за даними поліції, позашляховик Mercedes Benz GL із номерами АА 1068 ВР виїхав у бік Набережної і після цього зник у невідомому напрямку.

Правоохоронці почали пошуки машини. Відзначається, що зареєстроване авто в Голосіївському районі м. Києва 10 січня 2018 року.

Незабаром в мережі з’явилося ще одне відео. Дівчина, яка знаходилась в салоні авто, зняла ролик і опублікувала його в Instagram.

Судячи з усього, дівчина-пасажир знімала «покатушки» в Instagram-stories. За кермом сидів хлопець, обличчя якого не показали. У салоні також сиділа ще одна дівчина.

base article image

Патрульні Києва в свою чергу повідомили в Telegram-каналі, що особистість водія встановлена, як і фактичне місце знаходження авто.

“За порушення Правил дорожнього руху порушника чекає адміністративна відповідальність, а яка саме, буде відомо тільки після дачі пояснень своїх дій як водієм, який заїхав на пішохідний міст, так і особами, які були очевидцями події”, – сказано в повідомленні.

«Заставити ремонтувати за їх рахунок !!!», «Тепер я знаю за чий рахунок можна нові скельця на мосту організувати», «губки уточкой, мажори з *** ні», «Красиво як … відберуть права», – пишуть в коментарях.