В.о. голови ВР назвала “дурнею” запровадження локдауну вихідного дня

В.о. голови Верховної Ради Олена Кондратюк заявила, що Кабінет міністрів не запитував думки нардепів щодо запровадження локдауну вихідного дня. Про це Кондратюк сказала в ефірі “Свобода слова” на ICTV

Кондратюк: “Було б дуже доцільно, оскільки Верховна Рада є представницьким органом, розуміти сенси і змісти, з якими працює уряд, розпочинаючи свою систему щодо охорони здоров’я і вводячи такі зміни, як, наприклад, карантин вихідного дня.

Насправді Верховна Рада нічого не знає про це (консультації із лікарями, вірусологами – ред), з нами ніхто не радився ( уряд – ред), якихось великих дискусій, чи вводити карантин вихідного дня насправді я не чула”.

 Водночас Кондратюк вважає, що якщо карантин і вводять, то його потрібно виконувати, хоча в.о. голови ВРУ і назвала його “дурнею”.

Вона також зазначила, що нардепи планують рекомендувати уряду переглянути рішення щодо карантину вихідного дня у триденний термін.

Нагадаємо:

  • 11 листопада Кабінет міністрів скасував адаптивний карантин, посилив буденний карантин по всій Україні і запровадив повний “локдаун” по вихідних з 14-го до 30-го листопада щонайменше.
  • За даними “Української правди”, в уряді одразу були готові продовжити карантин вихідного дня до 31 грудня.
  • У Верховній Раді зареєстрували проєкт постанови про скасування карантину вихідного дня.