За останній місяць вже другий фермер наклав на себе руки

Це вже друге самогубство аграрія в Україні за останній місяць. У місті Гуляйполе Запорізької області здійснив самогубство місцевий фермер. Причиною цього могла стати втрата урожаю. Про це пише місцеве видання IPnews з посиланням на ГУНП у Запорізькій області.

Зазначається, що тіло чоловіка 1967 року народження повішеним виявила його дружина. Також відомо, що перед смертю він написав записку, однак її зміст не розголошується.

За словами місцевих жителів, причиною самогубства могла стати втрата урожаю, яка поставила бізнес чоловіка на межу банкротства. Начебто фінансові проблеми і стали причиною самогубства.

Нагадаємо, 11 травня повідомлялося, що на півдні Одеської області 66-річний фермер Василь Сердюченко вкоротив собі віку після втрати урожаю через засуху. Всього у загиблого Сердюченка було 150 гектарів орендованої землі. Він вклав у неї мінімум 750 тисяч гривень. Якусь частину грошей він позичив, але ще мав виплатити односельцям за паї. Тобто, був винен близько мільйона гривень. 66-річний фермер не знайшов виходу, і з відчаю наклав на себе руки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *