Засуджена за криваву ДТП Зайцева етапована в Покров. Фото і відео

Засуджена до 10 років ув’язнення у справі про ДТП на вулиці Сумській у Харкові Олена Зайцева буде відбувати покарання у виправному центрі на території Дніпропетровської області.

Як повідомила “МедіаПорту” прессекретар Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання покарань Дарина Мартинова, Зайцеву етапували до Покровського виправного центру №79 у понеділок, 2 вересня.

За даними сайту Південно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання покарань, цей виправний центр відкритого типу для утримання жінок, засуджених до обмеження волі, з сектором мінімального рівня безпеки з полегшеними умовами утримання для жінок, вперше засуджених до позбавлення волі за злочини, вчинені з необережності або за умисні злочини невеликої та середньої тяжкості.

Зайцеву етапували в Покров kvs.gov.ua

Як повідомлялося раніше:

  • У центрі Харкова 18 жовтня 2017, на вулиці Сумській трапилася страшна аварія – позашляховик Lexus влетів у натовп людей після зіткнення з іншим авто. В аварії загинули шестеро людей.
  • Експерти Харківського обласного бюро судово-медичних експертиз передали в Київський районний суд результати додаткової експертизи щодо Зайцевої. Вони не змогли встановити, чи була жінка під час ДТПпід дією наркотичних або інших речовин.
  • Психіатр-нарколог Борис Михайлов заявив, що Зайцева таки була під дією лікарських препаратів з наркотичним ефектом.
  • У вівторок, 26 лютого 2019 року, Київський районний суд Харкова оголосив вирок у справі про смертельну ДТП на вулиці Сумській.
  • У Харкові в середу, 14 серпня, відбувся розгляд апеляцій учасників ДТП на вул. Сумській Дронова та Зайцевої. Захист Дронова попросив дослідити результати автотехнічної та медичної експертиз, допитати експертів і лікаря-нарколога Федірко.
  • Харківський апеляційний суд залишив без задоволення апеляційні скарги захисту Дронова та Зайцевої у справі про смертельну ДТП на вулиці Сумській, в результаті чого вирок першої інстанції набув чинності.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *