МЕР ПРЕМІЙОВАНИЙ СТОВІДСОТКОВО

Із квітня ц.р. депутати міської ради вперто не бажали голосувати за надбавки та премії міському голові Тарасу Костіну, не визнаючи ні його досягнень у праці, ні особистого вкладу в результати роботи. Бачачи, що традиційні прийоми переконання не спрацьовують, у владних кабінетах було, мабуть, вирішено, що слід по максимуму мобілізувати всіх лояльних до вождя парламентарів і таки продавити премію та надбавку, вирішивши, нарешті, головну проблему міста останніх кількох місяців. Бо на засідання з’явилися й ті обранці громади, які з різних причин останнім часом такі зібрання пропускають.

Ситуацію з досягненнями Костіна на посту стернового можна описати, перефразувавши діалог про ховрашка з російського фільму «ДМБ»: «Бачиш мерівські успіхи?» – «Ні», – «І я не бачу. А вони є». Матеріально заохотити очільника громади погодилися 18 депутатів, зібравши, таким чином, мінімально необхідну кількість голосів. На 100% премії та 50% надбавки оцінили успіхи очільника такі захисники громади: Олександр Аракелян (Радикальна партія Ляшка), Олександр Калашник (Партія простих людей), Микола Гура та Василь Мусієнко (обидва – Самопоміч), Василь Гайдак та Владислав Юденко (обидва – позафракційні), Петро Бочарін, Олексій Дикий, Віктор Конченко, Марина Навальна, Людмила Шимченко (всі – Наш край), Артем Гриценко, Сергій Кикоть, Олексій Лукашевич, В’ячеслав Нестеренко, Людмила Ружановська, Олександр Чорний, Василь Щукін (всі – БПП).

Відступниками від генеральної лінії підтримки стернового стали парламентарі Валентина Затєєва (Свобода), Олена Розовик (БПП), Жанна Федорук та Олександр Матвієнко (позафракційні), Валерій Вовк, Лідія Оверчук та Олена Чайка (всі – Батьківщина).

Проте тепер це вже не має значення. Громада зітхнула з полегшенням: нарешті міський голова належно оцінений за свій подвижницький труд.

Картинки по запросу костін тарас фото

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *