НАШІ НА ФЛОРИДЩИНІ

Де тільки по світу не розкидані наші переяславці, в які тільки куточки Землі не роз’їхалися вони в пошуках кращого життя! Одна з наших землячок живе зараз у Сполучених Штатах Америки, на Флоридщині.

Я зустрівся з емігранткою з нашого древнього міста, яка вже 10 років живе у Штатах, не лише, щоб узяти інтерв’ю, а й просто побачитися й обійнятися, бо ми дружимо вже багато років. Вона щороку приїздить до Переяслава провідати своїх батьків та рідного брата. За всі роки знайома дуже американізувалася — тепер у неї відкриті неприховані емоції вперемішку з голлівудською усмішкою, пересипані частими вставляннями в розмові англійських слів. З нагоди нашої зустрічі ми видерлися на незвичне й цікаве місце — дах недобудованого музею історії України, що на площі Переяславської Ради. Я ввімкнув диктофон — і спілкування почалося. На запитання відповідала Юлія Дроботова

У свіжому номері газети дуже цікаве інтервю, яке запропонував нашим читачам Євген Левченко. До речі, це його перша спроба писати в цьому жанрі і дуже вдала. Респект!

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *