Заступниця головреда Cosmopolitan, яка образила Героя, загриміла в “Миротворець”

Заступниця головного редактора “Cosmopolitan Ukraine” Євгенія Пліхіна, яка нешанобливо висловилася про похорон загиблого бійця “Альфи” СБУ, Героя України Дениса Волочаєва, потрапила в базу “Миротворця“.

Так, на сайті причиною її потрапляння в “Чистилище” зазначено: “Наруга над пам’яттю воїнів, загиблих під час виконання бойового завдання із захисту України від російського агресора”.

При цьому, в інформації про Пліхіну підшиті також скріншоти її скандального поста в Facebook.

Заступниця головреда Cosmopolitan, яка образила Героя, загриміла в "Миротворець"

Заступниця головреда Cosmopolitan, яка образила Героя, загриміла в "Миротворець"

Відповідну публікацію прокоментували також у Twitter-акаунті “Миротворця”, наголосивши, що вона своїм вчинком принесла українцям більше болю, ніж вороги, які стріляють на Донбасі.

“Вона зробила дуже боляче всім нам. Навіть більш боляче, ніж ті, хто в нас стріляють на тому боці. Саме такі потвори більше за всіх втомилися від війни, яку розв’язали російські загарбники”, – написали в пості.

Вона зробила дуже боляче всім нам. Навіть більш боляче, ніж ті, хто в нас стріляють на тому боці.
Саме такі потвори більше за всіх втомилися від війни, яку розв’язали російські загарбники.https://psb4ukr.org/criminal/plikhina-evgeniya-olegovna/ 

Заступниця головреда Cosmopolitan, яка образила Героя, загриміла в "Миротворець"

Плихина Евгения Олеговна – Myrotvorets.center

ФИО: Плихина Евгения Олеговна; Пліхіна Євгенія Олегівна; Plihina Evgeniya Olegovna Страна: Украина Адрес: г. Киев, ул. Борщаговская 144 Телефон: Описание: Циничное глумление над памятью воинов,…

Як повідомлялося, українців розлютила реакція журналу “Cosmopolitan Ukraine” на скандал із Пліхіною. У соцмережах тисячі користувачів зажадали від керівництва видання замість вибачень звільнити заступницю головного редактора.