У мережу виклали відео страшної пожежі в одеському коледжі: люди падали з вікон

У вогні загинула 17-річна дівчина. Викладачка, яку вважали загиблою, жива.

У мережу виклали відео страшної пожежі в одеському коледжі: люди падали з вікон

Станом на вечір 4 грудня масштабну пожежу в будівлі Одеського коледжу економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу локалізували. У вогні загинула одна дівчина. Ще постраждали 26 осіб, із яких 11 підлітків та 7 працівників ДСНС. Про це повідомляє Державна служба з питань надзвичайних ситуацій.

Сторічна будівля коледжу спалахнула уранці 4 грудня  – вогонь миттєво поповз дахами, і загрожував перекинутись на сусідні будинки. Люди вистрибували з охопленого полум’ям коледжу, чотири десятки врятували надзвичайники. 17-річна дівчина від травм померла у лікарні. Зниклими безвісти вважають щонайменше 14 осіб.

Також з’явилася інформація, що на згарищі знайшли тіло загиблої жінки, і її родичі  начебто вже поїхали на упізнання.

Заступник міського голови Одеси Андрій Котляр повідомив, що 27 постраждалих внаслідок пожежі в Одеському коледжі економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу перебувають в лікарнях.

Відповідно до списку, серед постраждалих щонайменше 12 неповнолітніх. Також медичну допомогу отримують 6 працівників ДСНС, викладачка коледжу та бухгалтерка.

 Окрім того, Котляр оприлюднив хронологію роботи співробітників департаменту муніципальної безпеки та КУ “Муніципальна варта” на ліквідації пожежі у коледжі.

Відповідно до неї, вже через 10 хвилин після повідомлення члени муніципальної варти були на місці пожежі. Вони допомагали машинам ДСНС та “швидким” дістатись до місця трагедії: евакуювали припарковані авто, здійснювали оточення будівлі, надавали допомогу у перекритті газу.

Усі осередки вогню надзвичайники повністю загасили. Але оскільки існує серйозна загроза обвалу будівлі, рятувальну операцію призупинили до ранку.