Заступник голови МЗС прокоментувала можливу участь Суркова у переговорах США та Росії щодо України

Заступник міністра закордонних справ з питань європейської інтеграції Олена Зеркаль прокоментувала можливу участь Суркова у переговорах США та Росії щодо України, наголосивши, що будь-які переговори такого роду повинні відбуватися за участю самої України.

В ефірі 5 каналу вона також зазначила, що багато що у переговорах залежатиме від того, кого саме адміністрація Трампа визначить “комунікатором не тільки з Росією, а взагалі з Європою”.

“Звичайно, що дуже багато буде залежати від того, який вони оберуть шлях комунікації. Я не можу сказати, що я завжди була фаном формату спілкування Нуланд-Сурков. Мені здається, що будь-яке спілкування з приводу українського майбутнього має відбуватися із залученням України”, – заявила заступник міністра.

Нагадаємо, 17 травня 2016 року помічник держсекретаря США Вікторія Нуланд прибула до Москви для обговорення конфлікту на Донбасі. Вона провела переговори з помічником президента РФ Владиславом Сурковим.

14 березня 2016 року повідомлялося, що помічник глави Кремля Владислав Сурков, який стояв біля витоків створення на Донбасі проросійських терористичних організацій і повернувся до курирування дій бойовиків після нетривалого відсторонення Путіним, проходить у справі СБУ про створення “ДНР”.