За останній місяць на Переяславщині кількість жертв COVID-19 зросла вдвічі

Станом на 9 листопада на стаціонарному лікуванні в Переяслав-Хмельницькій ЦРЛ перебувало 109 пацієнтів. З них 75 мали лабораторно підтверджений діагноз COVID-19. Серед них 18 жителів міста та 17 з району. Це статистика офіційного звіту дирекції ЦРЛ.

Крім того, у нашій лікарні отримують допомогу пацієнти з інших міст: Борисполя (13 осіб), Бориспільського району (8 осіб), Броварів (2 особи), Броварського району (6 осіб), Березані (3 особи), Баришівського району (2 особи), Згурівки (1 особа), Згурівського району (1особа), Києво-Святошинського району (2 особи), Маріуполя (1 особа), Яготинського району (1 особа) .

На амбулаторному лікуванні під наглядом сімейних лікарів переяславської первинки перебуває 291 пацієнт із Переяславщини із підтвердженим діагнозом COVID-19 (151 – місто, 140 – район). Серед хворих переяславців  – 138 дорослих і троє дітей. У селах – 129 дорослих і четверо дітей.

За останній місяць на Переяславщині кількість жертв COVID-19 зросла вдвічі

Станом на ранок 10 листопада підтверджених лабораторною
експертизою хворих на COVІD-2019 на стаціонарному лікуванні в Переяслав-Хмельницькій  ЦРЛ перебуває 84 особи, з них: м. Переяслав – 27; Переяслав-Хмельницький район –20
У ЦРЛ за період епідемії померло 76 пацієнтів з коронавірусом, серед них сім жителів Переяслава та десять із сіл району
Натомість на ранок 10 листопада за період пандемії одужали від коронавірусу    в нашій лікарні 694 особи (з них: з Переяслава – 179 осіб, з Переяслав-Хмельницького району – 87 осіб).
На амбулаторному лікуванні у сімейних лікарів  станом на ранок 10 листопада перебуває 318 хворих, які  мають підтверджений діагноз COVID-19 (166-місто, 152-район). За  одну добу їх кількість збільшилася на 27 осіб. 
Останнім часом хворих на коронавірус стає все більше, як, на жаль, і його жертв.  Якщо брати й порівнювати цифри станом на середину жовтня з нинішніми, то за неповний місяць число померлих на Переяславщині збільшилося вдвічі.

Тому памятайте прості правила – носіть маски в громадських місцях, тримайте дистанцію, а без нагальної потреби взагалі уникайте людних місць. Береженого, як кажуть, і Бог береже.

За останній місяць на Переяславщині кількість жертв COVID-19 зросла вдвічі

За останній місяць на Переяславщині кількість жертв COVID-19 зросла вдвічі