З 2 січня в Україні зникне генпрокуратура

Генеральний прокурор Руслан Рябошапка на брифінгу заявив про закінчення трансформації в прокуратурі

Рябошапка сказав, що Генпрокуратура була політизована та орієнтована на задоволення потреб не суспільства, а людей, які контролювали чи окремі органи, чи окремих людей у цих органах.

“Першим нашим завданням, коли ми сюди прийшли було мало б бути оновлення та очищення генпрокуратури. За останні 2,5 місяці нам повністю вдалося очищення, трансформувати інституцію у Офіс генерального прокурора. Вже офіційно повідомлено про початок роботи офісу”, – заявив генпрокурор.

Він додав, що з 2 січня такої інституції як Генеральна прокуратура України уже не буде.

“Це унікальний історичний момент. Жодна інституція не проходила через такий етап трансформації, який включав у себе оцінку кожного з прокурорів через декілька етапів. Також були залучені міжнародні спостерігачі, для того, щоб процес був максимально чесним і прозорим. Перший здобуток – завершення трансформації у Офіс генпрокурора”, – наголосив Рябошапка.

 Він додав, що було створено спеціальний департамент, який займається найбільш резонансними справами та  виділено декілька ключових напрямів роботи: захист прав людини, бізнесу, інвесторів та екології.

Все по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *