Loading...

Юрій Луценко озвучив жахливі цифри

Генеральний прокурор Юрій Луценко описав масштаби та статистику злочинності в Україні.

Жахливі цифри він озвучив на засіданні профільного комітету Верховної Ради, передає 24 канал. З початку року зареєстровано 410 тисяч кримінальних правопорушень, це на 25% більше, ніж торік. Ми маємо перший сигнал – криміногенна ситуація в країні загострюється, – наголосив Луценко.

За даними генпрокурора, кількість умисних вбивств скоротилося з 2100 в минулому році до 1200 в цьому, але такого скорочення вдалось досягнути лише через те, що немає даних про тимчасово непідконтрольну Україні частину Донецької області. Проте зросла кількість вбивств в Закарпатській, Івано-Франківській, Львівській, Київській та інших мирних областях.

За словами Луценка, 70% від усіх зареєстрованих злочинів пов’язані з викраденням майна. Кількість крадіжок зросла на 38% до 221 тисячі випадків. Найбільший ріст зареєстрований у Житомирській, Миколаївській, Одеській, Волинській, Харківській областях та Києві. Кількість грабежів зросла на 40% – до 16,2 тисячі випадків. Своєрідними «лідерами» цього рейтингу стали Рівненська область (на 80%), Волинська (72%), Одеська (63%), Дніпропетровська (57%), Київська (54%), Запорізька (53%) та місто Київ (59%). Зросла також кількість розбійних нападів – майже на третину. Найбільше зростання зареєстровано у Черкаській, Одеській, Чернівецькій, Дніпропетровській, Івано-Франківській, Львівській, Рівненській областях. Кількість крадіжок зросла на 16% до 7000. В середньому за добу в Україні викрадають 33 транспортні засоби. Водночас кількість ДТП зросла на 20% – до 86 тисяч випадків.

В аваріях загинула 1761 особа, а травмовано понад 19 тисяч осіб. Аварія з потерпілими в Україні відбувається кожні 20 хвилин, із загиблими кожні три години, – озвучив жахливу статистику генпрокурор. Головним фактором криміналізації України Луценко називає війну.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *