Юля, “Самопоміч”, Саакашвілі та купа всяких інших побріхувачів нині дуже нагадують первісних людей

Психологи, археологи й антропологи якось дійшли до спільного відкриття (не знаю, які знахідки вони для цього аналізували, але років 20 тому ця новина прозвучала доволі гучно, пригадую, номінували навіть на пародійну Шнобелівську премію) щодо співставлення у психіці первісних людей статевого акту (приємно) й вагітності та народження дитини (важко, болісно, незручно). Так от, первісні люди не бачили між цими подіями жодного зв’язку. Дві події для них були абсолютно відокремлені.

А до чого я все це тут пишу? Та тому що знову хочу згадати про “наших баранів”. Юля, “Самопоміч”, Саакашвілі й купа всяких інших побріхувачів нині дуже нагадують тих первісних людей. Адже створювати, підбурювати, підтримувати блокаду постачання вугілля в Україну з наших (!) підприємств на окупованих територіях за нашими ж внутрішніми цінами (а не за двократним Роттердамом), а потім обурюватися, чому з 1 квітня замість знизитися на кілька процентів ціна на електроенергію знову трошки підросте – це і є сучасна ілюстрація до наведеного на початку історичного екскурсу.

Чи можна піти на жорсткі заходи з відсіканням усіх зв’язків? Звичайно, що можна, хоча тоді треба задуматися про долю наших Авдіївки, Маріуполя тощо та про те, що фактично на довгі роки відрікаємося від цих територій. Але це можна робити лише тоді, коли всі (і влада, й опозиція) відмовляються від гидотної падлючості. Тобто всі разом визнають, що йдуть на жорсткий крок, за який кожному українцю доведеться заплатити доволі високу ціну.

Але коли ви сьогодні організовуєте блокаду, створюєте для Рашистану виправдання, завдяки якому вони можуть абсолютно безкарно заграбастати наші видобувні та металургійні підприємства, самі організовуєте гігантські втрати для своєї держави, а потім кричите, що влада зробила всіх українців ще біднішими, та позиваєтеся до неї щодо тарифів та інших соціальних бід та проблем, то так бути не може. Бо інакше ви, панове, або примітивні неандертальці, або, що ще гірше, відверті мерзотники та вороги своєї країни.

Джерело: Taras Chornovil / Facebook